Kamyon monte beton pompa hortum boru uygun beton pompalama

Menşe yeri ÇIN
Marka adı ZOOMLION/SANY/XCMG
Sertifika /
Model numarası Pompa kamyonu için pompa borusu
Min sipariş miktarı 1 ÜNİTE
Fiyat TBD(USD)
Ambalaj bilgileri İhracat paketi
Teslim süresi 7 gün
Ödeme koşulları T/T
Yetenek temini Limit yok

Contact me for free samples and coupons.

Naber:0086 18588475571

Wechat: 0086 18588475571

Skype: sales10@aixton.com

If you have any concern, we provide 24-hour online help.

x
Ürün ayrıntıları
Model Pompa kamyonu için pompa borusu
Vurgulamak

Kamyon monte edilmiş beton pompa hortumu borusu

,

Hortum borusu Beton pompalama için uygun

,

Beton pompası için boru

Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması

Kamyona monte edilmiş beton pompası/pompa kamyonu için pompa borusu

 

ZOOMLION/SANY/XCMG markası için kamyon monte beton pompası aksesuarları ve parçaları

 

 

Pompa kamyonu/kamona monte edilmiş beton pompası için pompa borusu

Kamyon monte beton pompa hortum boru uygun beton pompalama 0Kamyon monte beton pompa hortum boru uygun beton pompalama 1

Kamyon monte beton pompa hortum boru uygun beton pompalama 2Kamyon monte beton pompa hortum boru uygun beton pompalama 3

Lütfen bize ekipman markasını, modelini ve diğer ilgili bilgileri bildirin, onaylanmış yedek parçaları ve ilgili teklifleri sağlayacağız.

 

Giriş

 

Tedarikçi profesyonel bir beton makinesi ve yedek parça tedarikçisi, ekibimizin üyeleri inşaat makinesi endüstrisinde 20 yıldan fazla çalışma deneyimi var,Özellikle beton makineleri ile ilgili özellikleri iyi biliyorsunuz., malzeme, işleme teknik.
Takım üyelerimiz orijinal beton makine yedek parçaları, kullanılmış makineler ve eğitim hizmeti sağlamaya odaklanıyor.


Loudi Hunan'da bulunan ortak fabrikamız, profesyonel bir beton nakliye boru hattı fabrikasıdır.Bağlı fabrikalar boru hattı için özel ısı işlemine ve otomatik kaynak hatası tespit teknolojisine sahiptir.Çift katmanlı düz boru hattı ve dirsekler, beton pompalamak için 80000 metreküp ömrü garanti ediyor.
Ayrıca beton pompalama için yüksek konsantrasyonlu yağlama tozu üretiyoruz, tüm malzemeler çevresel ve güvenli, maliyetli ve zaman tasarrufu.


Profesyonel mühendis desteğimiz, ürünler için sıkı kalite denetimi ve kontrolümüz, yüksek verimlilikli satış ekibimiz ve rekabetçi fiyatımız var.Her zaman teslim edilen ürünlerden sonra açık bir paket listesi sağlarız.Dünyanın her yerinden müşterilerimizi çekiyoruz, Avustralya, Amerika, Malezya, Suudi Arabistan, İsrail, Filipinler, Japonya, Sudan, Tayland ve bazı diğer ülkelere ürün ihraç ediyoruz.
Günde en az üç bin parça beton boru hattı ve bin paket beton yağlama tozu üretebiliriz.
Beton pompalama makineleri, yedek parçalar ve pompalama yağlama tozu için güvenilir bir tedarikçiyiz. Sizinle daha fazla işbirliği yapmayı dört gözle bekliyoruz.

 

Kamyon monte beton pompa hortum boru uygun beton pompalama 4Kamyon monte beton pompa hortum boru uygun beton pompalama 5Kamyon monte beton pompa hortum boru uygun beton pompalama 6

Kamyon monte beton pompa hortum boru uygun beton pompalama 7Kamyon monte beton pompa hortum boru uygun beton pompalama 8