WUHAN BESTA İNŞAAT MAKİNA CO., LTD

En İyi Ürünler, En İyi Hizmet, En İyi Fiyat

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Haberler
Ana sayfa

Wuhan Besta Construction Machinery Co., Ltd. Kalite kontrol

Ben sohbet şimdi
Çin Wuhan Besta Construction Machinery Co., Ltd. Sertifikalar
Profesyonel, çok yararlı, büyük fiyat. diğer öğeler A için tekrar kullanacak ++++++

—— Santiago

çok iyi iletişim yoluyla tüm sorunları çözdüm, satın almamdan memnun

—— Abdul

Besta'nın kalıcı destek ve güveni için teşekkürler. Yardımlarınız ve talimatlarınızla daha fazla pazar payı elde ediyorum.

—— Kasun

Güzel hizmet ve yüksek kalite ve yüksek itibarı ile iyi bir şirket. Bizim güvenilir bir tedarikçi biri mal zamanında ve güzel bir paket teslim edilir.

—— Jason

Sizin nazik misafirperverliği için teşekkür ederiz. Firmanızın çok profesyonel, biz yakın gelecekte güzel bir işbirliği olacak.

—— Allen

Tavsiye iyi. Resepsiyon profesyoneldir. Demo eğitimi de çok harika. Makineyi aldıktan sonra daha fazla çevrimiçi eğitim diliyorum.

—— Azumah

Makine modeli için harika bir öneri. Makineler harika çalışır.

—— Yashwant

Vibratör, daha önce aldığımdan biraz daha pahalı, ama sorunsuz çalışıyor. Ve daha önce aldığım daha ucuz olanlardan daha uzun. bu da uzun vadede para biriktirdiğim anlamına geliyor. Bu konuda çok mutlu!

—— John

qc profili
Akredite olmuş müfettişler, faaliyet alanınızdaki yılların tecrübesi ile belgelenmiş, fabrikadaki ilgi alanlarınızı temsil eder ve üretimdeki tüm üretim süreçlerini günlük olarak yakından izler.

Müfettiş, üretim sürecinin her adımını sitede izler ve gerçek yapımları varsayılan olarak gerçek zamanlı olarak algılar, size ve satıcınıza, deneyim ve know-how'ınızı hizmetinize ekleyerek bunları hızlı bir şekilde düzeltmenize yardımcı olur.

Müfettişimiz, üreticinizle ilk olarak kararlaştırdığınız gereksinimlerinizin ve programlarınızın, üretim zamanlaması ve teslim tarihleri, malzeme, kalite, uluslararası standartlara uygunluk ve teslim süresi açısından karşılandığından emin olur.

Yüksek teknik içerik ve yüksek katma değer üretimi için, üretim hattında üretim hattında sertifikalı bir denetçiye sahip olmanız ve siparişlerinizi günlük olarak raporlamanız tavsiye edilir, böylece problemleri gerçek zamanlı olarak tespit edip düzeltebilirsiniz. nitelikli yetkili müfettiş.

Bizim denetlemenin avantajları:

- Teftişimiz, fabrikada kendinizinki gibi, her zaman kalite standartlarınızı temsil eder.

- Sürekli gözetim üzerinde üretim süreçleri: Müfettiş üretiminizi yakından izler ve sorunları tespit etmek, sorunları hızlı bir şekilde çözmek ve düzeltici eylemleri gerçek zamanlı olarak uygulamak için ürün kalitesi ve üretim ilerlemesini günlük olarak raporlar.

- Malzemelerin ve bileşenlerin, üretim kalitesinin ve programların, sizin ve üreticinin ilk başta kararlaştırdığı tüm gereksinimlere uyduğundan emin oluruz.

- Beklenmedik maliyetlerden ve gecikmelerden sakının ve üretim sürecinizin sorunsuz çalıştığından emin olun.

Sertifikalar
 • Çin Wuhan Besta Construction Machinery Co., Ltd. Sertifikalar

  Standart:Audited Supplier

  Sayı:QIP-ASI139321

  Yayımlanma tarihi:2013-06-14

  Bitiş tarihi:2023-06-13

  Kapsam/Aralık:all products

  Tarafından verilen:SGS

İletişim bilgileri
Wuhan Besta Construction Machinery Co., Ltd.

Tel: 86-27-87166663

Faks: 86-27-87166663

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin