WUHAN BESTA İNŞAAT MAKİNA CO., LTD

En İyi Ürünler, En İyi Hizmet, En İyi Fiyat

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Haberler
Ana sayfa

Wuhan Besta Construction Machinery Co., Ltd.

Ben sohbet şimdi
Çin Wuhan Besta Construction Machinery Co., Ltd. Sertifikalar
Profesyonel, çok yararlı, büyük fiyat. diğer öğeler A için tekrar kullanacak ++++++

—— Santiago

çok iyi iletişim yoluyla tüm sorunları çözdüm, satın almamdan memnun

—— Abdul

Besta'nın kalıcı destek ve güveni için teşekkürler. Yardımlarınız ve talimatlarınızla daha fazla pazar payı elde ediyorum.

—— Kasun

Güzel hizmet ve yüksek kalite ve yüksek itibarı ile iyi bir şirket. Bizim güvenilir bir tedarikçi biri mal zamanında ve güzel bir paket teslim edilir.

—— Jason

Sizin nazik misafirperverliği için teşekkür ederiz. Firmanızın çok profesyonel, biz yakın gelecekte güzel bir işbirliği olacak.

—— Allen

Tavsiye iyi. Resepsiyon profesyoneldir. Demo eğitimi de çok harika. Makineyi aldıktan sonra daha fazla çevrimiçi eğitim diliyorum.

—— Azumah

Makine modeli için harika bir öneri. Makineler harika çalışır.

—— Yashwant

Vibratör, daha önce aldığımdan biraz daha pahalı, ama sorunsuz çalışıyor. Ve daha önce aldığım daha ucuz olanlardan daha uzun. bu da uzun vadede para biriktirdiğim anlamına geliyor. Bu konuda çok mutlu!

—— John

Wuhan Besta Construction Machinery Co., Ltd.

1 2 3 4 5 6 7
Wuhan Besta Construction Machinery Co., Ltd. Wuhan Besta Construction Machinery Co., Ltd. Wuhan Besta Construction Machinery Co., Ltd. Wuhan Besta Construction Machinery Co., Ltd. Wuhan Besta Construction Machinery Co., Ltd. Wuhan Besta Construction Machinery Co., Ltd. Wuhan Besta Construction Machinery Co., Ltd.
Ofis Binası Atölye Satış ve Satış Departmanı R&D Vibratör Hattı Ambar
Şirket ayrıntıları:
İş türü : Üretici
İhracatçı
Şirket ticaret
Ana Pazar : Güney Amerika
Doğu Avrupa
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Markalar : BESTA
No. Çalışanları : 100~200
Yıllık satış : 2000000-3000000
Yıl kurulan : 2013
İhracat p.c : 70% - 80%

WUHAN BESTA İNŞAAT MACHINERY CO LTD , Çin'in ortasında bulunan ve ülkedeki ulaşımın ana merkezlerinden biri olan WUHAN adlı orta ölçekli inşaat makineleri için profesyonel bir üreticidir .

1994 yılından bu yana inşaat makinelerinin imalat ve satışını yapmaktayız ve Vibratör, Plakalı Kompaktör, Tamping Rammer, Yol Silindiri, Beton Kesici ve Beton Mikseri gibi makinelerin küçük orta ölçekli ölçekte zengin deneyimleri ve olgun teknolojileri bulunmaktadır.

Biz yüksek verimlilik, yenilikçi, ciddi yönetim ekibi var ve fabrika zaten ISO9001-2008 QMS ve ISO14001-2004 çevre yönetim sistemi geçti. Kuruluşundan bu yana herhangi bir parti kalitesi sorunu yoktur. AQSIQ (Devlet Kalite Kontrol İdaresi) 2005 yılından bu yana makinelerimizin yerinde kontrolünü ele almakta ve tüm makineler denetimden geçmektedir. Üretimin kalite yönetim sistemimize uygun olduğunu ve ürün kalitesinin istikrarlı ve güvenilir olduğunu tam olarak ispatlamıştır.

Her zaman olduğu gibi, BESTA en uygun maliyetli ürünleri en makul konfigürasyonda satacak ve size en özenli hizmeti sunacaktır.

İntegral ve profesyonel servisimiz sayesinde, dünyadaki birçok memnun müşteri samimi arkadaş oldu. Genellikle İspanya, Peru, Hindistan, Amerika Birleşik Devletleri, Endonezya, BAE, Güney Afrika, Fas ve daha fazla dağıtılmaktadır. Umarım yakın gelecekte bunlardan biri olabilirsiniz!

İletişim bilgileri
Wuhan Besta Construction Machinery Co., Ltd.

Tel: 86-27-87166663

Faks: 86-27-87166663

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin